662 274 477, 668 130 838 lazienkaidom53@go2.pl

O nas

– Łazienka i Dom dla Ciebie i z Tobą są –

Łazienka i Dom  jest wiodącym sklepem z armaturą łazienkową na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i powstała w 1994 roku. Dla naszych Klientów mamy przygotowaną bogatą ofertę produktów, poczynając od baterii poprzez kabiny prysznicowe, wanny, brodziki, ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, zlewozmywaki, grzejniki, lustra, systemy podtynkowe, elementy wentylacji a na drobnych akcesoriach kończąc. Nie boimy się również dostarczać wszelakie materiały budowlane. Współpracujemy z producentami w całej Polsce, dzięki czemu sprzedawany produkt w naszej jednostce jest dostosowany do potrzeb Klientów i pozwala na urządzenie małych łazienek w blokach mieszkalnych, jak i w łazienkach nowo budowanych domach.Od 2019 roku Firma będzie funkcjonować tylko poprzez internet a wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klienta będziemy prowadzić i wykonywać drobne usługi hydrauliczne przy zakupie w Naszym sklepie internetowym wybranych produktów .  

Firma oparta jest na fachowej wiedzy i rodzinnej tradycji, służąca doradztwem w zakresie doboru odpowiednich produktów do wszystkich wymarzonych łazienek przez Klienta, nawet tych najtrudniejszych do wyposażenia…

Naszą ofertę kierujemy z myślą o ludziach pragnących funkcjonalnie urządzić łazienkę według swoich marzeń, aby była komfortowa i perfekcyjnie dostosowana do potrzeb. Dzięki nam Państwa dom ma szansę stać się niepowtarzalnym zaciszem, w którym nie tylko dba się o higienę osobistą, ale również o funkcjonalność i wygodę. Od wielu lat Łazienka i Dom zajmuje się również obsługą inwestycji takich jak: przedszkola, szkoły, biura, hotele, gabinety medyczne, restauracje a także wyposażenie dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy inwestorów do składania zapytań ofertowych.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej wiedzy i oferty. Zachęcamy do przyjemnych zakupów!